Діджей включив в новосибірському барі військовий марш СС

Posted By on Лютий 22, 2017

Відвідувачка новосибірського бару «ПивоFactory» поскаржилася на який грав у закладі німецький військовий марш СС. Про це повідомляє «НГС.Новости».

Мешканка Новосибірська заявила, що ввечері в неділю діджей голосно увімкнув пісню «Хай живе Перемога!» (Sieg heil Viktoria!), яку загони СС використовували як військовий марш. «Ми попросили офіціанта вимкнути музику, але нам порадили потерпіти», — зазначила дівчина.

Власник «ПивоFactory» Денис Іванов заявив порталу, що в барі програвалися композиції, які включають в німецькому ресторані «Хофбройхаус». «Така ж музика грає в ресторанах у Баварії»”, — додав він. Іванов також зізнався, що не знає, як звучить марш СС, пише kp.ru.

Про те, що в «ПивоFactory» включали цей твір, повідомив ще один відвідувач бару. «Коли зазвучала німецька музика часів Великої Вітчизняної війни, мені це відразу різонуло вухо. Потім я дізнався марш СС “Зіг хайль, Вікторія”, який написав нацист Хорст Вессель», — розповів він.

СС — воєнізовані формування Націонал-соціалістичної німецької робітничої партії (НСДАП). У пісні Sieg heil Victoria! присутні рядки: «Приціл і мета скориговані, до побачення, до побачення, до побачення, Сталін, Черчіль, Рузвельт».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *