Девіду Боуї посмертно присудили дві нагороди Brit Awards

Posted By on Лютий 23, 2017

Британський музикант Девід Боуї, який помер у січні 2016 року, удостоєний національної музичної премії Brit Awards в двох номінаціях, передає Reuters. Він був посмертно визнаний «Кращим виконавцем», а також йому присудили нагороду за «Кращий альбом» з платівкою Blackstar.

Церемонія нагородження відбулася в середу, 22 лютого, на концертному майданчику O2 Arena в Лондоні. Першу статуетку Brit Awards від імені Боуї отримав американський актор Майкл Карлайл Хол, другу — син музиканта Дункан Джонс. «Боуї завжди підтримував людей, які думали, що вони дивні, не такі, як всі», — зазначив він.

Боуї став першим виконавцем, який був удостоєний нагороди Brit Awards посмертно.

Композитор, співак, актор і художник Девід Боуї помер 10 січня 2016 року, через два дні після свого 69-річчя і випуску 25-го студійного альбому Blackstar. До цього півтора року артист боровся з раком печінки.

Brit Awards — британський аналог «Греммі». Присуджує премію Британська асоціація виробників фонограм. Найчастіше її лауреатом ставав співак Роббі Вільямс — на його рахунку 17 статуеток, включаючи п’ять у складі групи Take That.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *