Організатори «Євробачення» вирішили домагатися участі Самойлової в конкурсі

Posted By on Березень 25, 2017

В Європейській мовній спілці (ЄМС) заявили про рішучість добиватися участі російської співачки Юлії Самойлової в музичному конкурсі «Євробачення-2017».

«Бажане для нас рішення полягає в тому, щоб російська артистка виступила в Києві, і ми продовжуємо напружено працювати, щоб цього досягти», — сказав представник ЄВС Девід Гудман.

«Ми перебуваємо у контакті з українською владою, роблячи все, що в наших силах, щоб це відбулося», — додав він.

Раніше в березні ЄВС виступив з пропозицією влаштувати дистанційне виступ Самойлової на змаганні. Перший канал від цієї ідеї відмовився, а в Києві можливу трансляцію назвали незаконною.

Музичний критик Артур Гаспарян зазначив в інтерв’ю Національної служби новин (НСН), що пропозиція ЄВС є винятковим випадком, що не має аналогів в історії конкурсу. «Європейський мовний союз дуже зацікавлений у тому, щоб Росія все-таки брала участь в “Євробаченні”. Це великий ринок, величезна аудиторія, зовсім інші рейтинги, це і рекламні гроші», — сказав Гаспарян. За оцінкою kp.ru у разі відмови Росії від трансляції конкурсу «Євробачення» втратить 12,5 мільйона глядачів.

Представниці Росії Служба безпеки України закрила в’їзд на територію країни строком на три роки з-за незаконного, на думку відомства, відвідування Криму в 2015 році. Із-за заборони Самойлова не зможе відвідати «Євробачення-2017», яке пройде в Києві.

Півфінали конкурсу відбудуться 9 травня і 11 травня, фінал — 13 травня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *